Studencie!

Kochasz sport i współzawodnictwo ?
Planujesz zostanie trenerem/instruktorem w danej dyscyplinie ?
Chcesz mieć dostęp do obiektów sportowych i wykwalifikowanej kadry trenerskiej ?
Marzy Ci się reprezentowanie AWFiS w zawodach sportowych ?

Teraz - masz okazję !


Zapraszamy do udziału w Studenckich Sekcjach Sportowych AZS AWFiS !
Gwarancja wysokiej jakości prowadzonych zajęć !
Możliwość udziału w zawodach sportowych w całej Polsce !
Legitymacja ISIC - AZS uprawniająca do wielu zniżek na całym świecie !
Super ubezpieczenie dla aktywnych w cenie legitymacji !

Przyjdź i zapisz się już dziś !


Ważne informacje:
1. Zakup Legitymacji ISIC-AZS, uprawniającej do wielu atrakcyjnych zniżek i obejmującej ubezpieczenie NWW, jest jedynym warunkiem dla studentów chcących brać udział w zajęciach. Więcej informacji o legitymacji w tekście poniżej.
2. Zapisy do poszczególnych sekcji są prowadzone w Sekretariacie Klubu Sportowego AZS AWFiS (parter budynku po lewej od klubu studenckiego „Triathlon” - dawny „Trops”). Osoby chętne prosimy o zapisywanie się na udostępnione na miejscu imienne listy poszczególnych dyscyplin.
3. Udział w Studenckich Sekcjach sportowych AZS AWFiS jest nieobowiązkowy
4. Czekamy na zgłoszenia aktywnych kobiet i mężczyzn - zakładamy podział grup wg. płci
5. Dyscypliny dostępne w ramach Studenckich Sekcji Sportowych to:

• Aerobik    • Ergometr Wioślarski
• Futsal    • Gimnastyka
• Judo     • Koszykówka
• Lekka Atletyka     • Piłka Nożna
• Piłka Ręczna   • Pływanie
• Siatkówka     • Tenis Ziemny
• Trójbój Siłowy Klasyczny    • Żeglarstwo


Nie znalazłeś na tej liście swojej dyscypliny ?

Nic straconego - przyjdź, skontaktuj się, a na pewno Ci pomożemy !

6.    Dodatkowe informacje o legitymacji ISIC-AZS

Legitymacja ISIC-AZS to …


…karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC oraz zniżek i korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS (więcej o karcie ISIC-AZS tutaj).

ISIC (International Student Identity Card) to...


...jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w 116 krajach całego świata, w tym ponad 3,5 tys. w Polsce. Oszczędzasz na transporcie, zakwaterowaniu, w klubach studenckich, sklepach i punktach usługowych. Z udogodnień systemu ISIC korzysta już ponad 10 mln ludzi na całym świecie!

Jakie korzyści daje karta ISIC-AZS poza systemem ISIC?


Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku - Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu. Przysługują im także zniżki u oficjalnych Partnerów AZS.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)


Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w AXA Polska S.A. na kwotę 6500 zł lub w zakresie rozszerzonym na kwotę 50.000 zł (szczegóły). Przysługuje mu także dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy dotyczący leczenia za granicą, uprawiania sportów ekstremalnych, ubezpieczenia bagażu oraz OC i kolejnego NNW w PTU S.A. (szczegóły). Na uwagę zasługuję również program „Axa Benefit”, którego stajecie się częścią po wykupieniu karty. Program ten gwarantuje szeroki wachlarz zniżek, które powiększają olbrzymią pulę korzyści płynących z członkostwa w AZS AWFiS w Gdańsku.

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?

Aby wyrobić legitymację ISIC-AZS, należy zarejestrować się w internetowej bazie, wydrukować wygenerowany wniosek i wraz z legitymacją studencką oraz zdjęciem udać się do Klubu Uczelnianego AZS AWFiS w Gdańsku (parter budynku po lewej od klubu studenckiego „Triathlon” - dawny „Trops”) w celu odbioru legitymacji i opłacenia składki członkowskiej. Przedłużenie ważności legitymacji następuje po złożeniu dyspozycji przez internet i odebraniu hologramu w biurze AZS AWFiS (po uiszczeniu opłaty 50 PLN). Biuro Zarządu Głównego AZS nie wyrabia ani nie aktualizuje legitymacji ISIC-AZS. System internetowy działa od 1 października 2011 roku.