Aktualności

Wystartował nowy serwis internetowy AWFiS

21.10.2020

Nowy tydzień, to nowe możliwości! Dziś ruszyła nowa strona Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Więcej...

Studentka AWFiS najlepsza wśród kobiet

20.10.2020

Kasia Jonaczyk, studentka AWFiS w Gdańsku znakomicie spisała się na morderczym torze Ninja Warrior Polska. Do udziału w półfinale telewizyjnego show organizowanego przez Polsat zabrakło jej niewiele. Wśród kobiet nie miała sobie równych.

Więcej...

Międzynarodowy ekspert ds. ćwiczeń prozdrowotnych prowadzi zajęcia w AWFiS

09.10.2020

W ramach programu Erasmus plus, w tym tygodniu naszą uczelnię odwiedziła prof. Simona Pajaujiene z Lithuanian Sports University w Kaunas. Prof. Simona Pajaujiene.

Więcej...

Nowe możliwości gdańskiej uczelni

06.10.2020

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku należy do ścisłej czołówki polskich uczelni sportowych, a Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu to krajowy lider, jeśli chodzi o laboratoria wyposażone w sprzęt nowej generacji. Wspólne działania obu uczelni mogą zaowocować ciekawymi projektami.

Więcej...

O dobrej współpracy Klubu Sportowego AZS AWFiS z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu

06.10.2020

Klub AZS AWFiS i Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu to dwa odrębne podmioty, które żyły dotychczas w niemal idealnej symbiozie. Nowy prezes akademickiego klubu Leszek Blanik chce, aby ta współpraca była jeszcze lepsza i bardziej transparentna.

Więcej...

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

06.10.2020

6 października 2020 r. w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zainaugurowano nowy rok akademicki 2020/2021. Z powodu pandemii koronawirusa liczba obecnych w sali kongresowej osób została ograniczona do niezbędnego minimum, a dla studentów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków uczelni uroczystość była transmitowana w Internecie.

Więcej...